Proslavili smo 7. rođendan YCC-a!

Na već dobro poznatoj adresi, onoj Esplanade Zagreb Hotela, u ponedjeljak 23.4.2018. u društvu prijatelja Udruge i naših članova okupili smo se kako bismo proslavili 7. rođendan naše Udruge. U proteklih 7 godina ostvarili smo mnogo zanimljivih projekata koji su mladim projektnim voditeljima, stručnjacima i studentima dali mogućnost razvijanja projektnih vještina, umrežavanja te koji su doprinijeli području upravljanja projektima u Hrvatskoj. Kao dio Hrvatske udruge za upravljanje projektima (CAPM) te međunarodnog udruženja mladih projektnih voditelja IPMA Young Crew, cilj nam je i dalje raditi i voditi projekte prema IPMA-inim standardima na lokalnoj i međunarodnoj razini te surađivati s akademskim ustanovama, tvrtkama i drugim udrugama iz struke.
Nadalje, ova rođendanska proslava je omogućila i službeno predstavljanje novog Predsjedništva. Pod vodstvom Predsjednice Tena Obradović, članovi Predsjedništva (Magdalena Novak (potpredsjednica), Antonio Gogić, Marta Drenški i Josipa Anđal) u sljedećem mandatu namjeravaju i dalje pružati prilike mladim projektnim voditeljima, zainteresiranima i entuzijastima za razvijanje svojih projektnih vještina. Svim svojim partnerima, prijateljima i članovima zahvaljujemo na podršci u radu. Pridružite nam se u radu Udruge i neka upravo IPMA Young Crew Croatia bude Vaš korak prema projektnom uspjehu.

Fotografije s rođendana pogledajte na našoj Facebook stranici IPMA Young Crew Croatia.
Photo by Anja Vresk

#yoursteptoprojectsuccess